Kapat
Sepetiniz Boş
1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo

Efedrin Fiyat, Orjinal Efedrin Ampul Satın Al

 

Efedrin Nedir?

Efedrin, ephedraceae grubundan ephedra bitkisinin türlerinden ortaya çıkarılmış bir alkalloiddir.Çin’de binlerce yıldır tıbbi amaçla kullanılan bir çin bitkisidir.  Efedrin hidroklorür ve sülfat formları vardır. Efedrin’in asıl üretim amacı kronik astım, bronşit, amfizem ve bronkospastik solunum rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmak içindir. Efedrin kas içine, damar içine veya deri altına uygulanabilir formdadır. Bunun haricinde ağız yoluylada kullanımı mümkündür. Sporcular ve atletler tarafından özellikle definasyon dönemlerinde güç artışı ve yağ yakımı amacıyla kullanılmaktadır. Efedrin vücuttaki yağ miktarını azaltarak ve vücut ısısını arttırarak yağ yakmanızı sağlar. Metabolizma hızını arttırır. Efedrin kafein ile kullanıldığı zaman etkisi dahada artar. ECA(efedrin, kafein, aspirin) kürü şeklinde kullanıldığında etkisi mükemmeldir. Aynı zamanda merkezi sinir sistemine direk etki eder.

 

Efedrin Faydaları

Kas hücreleri ile etkileşerek yağ hücrelerininde ısı harcamalarını sağlar. Etki ettiği kas dokularının belli bir oranda parçalanmasını engeller.

 

Efedrin Dozaj

Spora başlamadan 10 dakika önce 25 ile 50 mg enjekte veya ağız yoluyla alabilirsiniz. Bu kullanımdan sonra hem spor sırasında yağ yakacak hemde belirgin şekilde güç artışını hissedeceksiniz. Ayrıca alındıktan sonra tüketilen kafein efedrin’in etkisini arttırmaktadır.

 

Efedrin Yan Etkileri

  • Sinirlilik
  • Uykusuzluk
  • İştah Kaybı
  • Hipertansiyon


Efedrin’i Kimler Kullanmamalı?

Hiper Tansiyon hastaları, tirotoksikoz, feokromasitoma, prostat ve kalp hastalığı olanlar kullanmamalıdır. Hamilelik dönemindeki bayanlar, yaşlılar ve uyku problemi çeken kişilerinde kullanmaması tavsiye edilir.

Sizde efedrin fiyat bilgisi sahibi olun ve kolayca sitemiz üzerinden efedrin satın alın.