Kapat
Sepetiniz Boş
1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo

Klomen Fiyat, Orjinal Klomen 50MG Anti Östrojen Satın Al

 

Klomen Nedir?

Klomen diğer adıyla clomid yada clomiphene citrate olarak adlandırılır. Klomen seçici bir östrojen reseptör modülatörüdür(serm). Bir anti östrojendir. Pek çok özelliği açısından tamoxifen’e çok benzer yapıdadır ve sporcular arasında çok popülerdir. Klomen 1970 yılında ilk olarak kadınlarda doğurganlık özelliğini arttırmak için üretilmiş güçlü bir ilaçtır ve halen doğurganlığı arttırmak için klomen kullanılmaktadır. Gerek özellikleri gerekse etkisi sebebiyle anabolic steroidler kullanan sporcular arasında çok popüler bir steroiddir. Klomen sadece anabolic steroid değildir, etken maddesi sayesinde steroidlerin östrojenik etkilerini baskılamak için anti östrojen olarak klomen kullanılır. Anabolic steroid kürlerinden sonra PCT(Post Cycle Therapy) döneminde doğal testosteron üretimini uyarmak için kullanılır.PCT döneminde kullanacağınız en etkili ilaçlardan biridir, klomen fiyat olarak uygundur ve etkilidir. Web sitemiz üzerinden kolayca klomen satın al.

Clomiphene klomen doktorunuzun veya eczacınızın önerdiği dozda kullanmanız tavsiye edilir. Sitemizin önerdiği dozların yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek sorunlardan sitemiz yasal olarak sorumlu değildir. Bu ilaç rehberinde en fazla aranan ilaçlardandır.

 

Klomen Özellikleri

Klomen, gonadotropin salınımını arttırdığından dolayı  kadınlarda doğurganlığı arttırır. Klomen vücutta bulunan hipotalamik, pituiter, ovarian östrojenlerinin çalışmasına pozitif etki etme yeteceğine sahip bir anti östrojendir. Bu özellikleri sayesinde Luteinizan Hormon ve Folikül Uyarı Hormon salınımını arttırır. Ayrıca gonadotropin salınımını arttırarak yumurtaların salınımını arttırır.
Bu özelliklerinden dolayı sporcular tarafından yoğun kür çıkışlarında bir kurtarıcı olarak görülür. Vücudun doğal düzenine dönmesi için yardımcı bir ilaçtır. Anabolic steroidlerin ve testosteronların aromataz enzimi ile etkileşime girmesi sonucunda östrojene dönüşme yeteceğine sahiptir. Bu bir risktir ve bu riski ortadan kaldırmak için klomen kullanılır. Kür çıkışlarında PCT türevi ilaçlar kullanılmaması durumunda jinokomastiyle karşılaşılabilir.

Klomen 50 mg 10 tablet en uygun satış fiyatıyla sipariş etmenizi bekliyor. İlaç fiyatlarının listesini müşteri temsilcisinden isteyebilirsiniz. İlaç hakkındaki bilgilerin kullanılmasının sizlere yararı vardır. Hastalık tanı ve tedavi durumlarında doktorunuzdan tavsiye alınız. Önemli bilgi verilen bilgilerin doğrultusunda sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Klomen aynı zamanda klomifen sitrat olarakta adlandırılır.

 

Klomen Etkileri

Klomen’in kadınlarda üretim amacı doğurganlığı arttırıp hamile kalamayan bayanların hamile kalmasını sağlamaktır. Özelliklerinden dolayı gebe kalma şansını arttırır ve gebelik meydana gelir.
Klomen’in erkekler üzerindeki etkiside vücuttaki testosteron üretimini normal hale getirmek ve jinokomastiyi engellemektir.

 

Klomen Yan Etkileri

Klomen'in ağır yan etkileri yoktur nadiren görülen yan etkileri aşşağıdaki gibidir:

  1. Ruh hali değişimi
  2. Vücut ısısında artış
  3. Karın ağrısı
  4. Mide bulantısı
  5. İkiz gebelik riski

 

Vücut Isısında Artış

Klomen kullanırken nadirende olsa vücut ısısı artışı görülebilir. Çok nadir şekilde yaşanır ve rahatsız edecek kadar şiddetli değildir.

 

Ruh Hali Değişimi

İlaç kullanıldığı dönemlerde ruhsal olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz. Çok fazla bu yan etki görülmesede ani çıkışlar ve öfke kontrolsüzlüğü yapabilir.

 

Karın Ağrısı

Özellikle sabah saatlerinde ve aç karnına kullanım yapıldığı taktirde karın ağrısı yapabilir.

 

Mide Bulantısı

Yüksek doz kullanımlarda mide bulantısı yapabilmektedir.

 

İkiz Gebelik Riski

Klomen, etken maddelerinden ötürü gebe kalmaya çalışan bayanlarda ikiz gebelik riski teşkil etmektedir. Gebe kalımı için kullanan bayanlar doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir.

PCT döneminde kendinizi korumak için klomen fiyat bilgisini görebilir, kolayca web sayfamız üzerinden klomen satın alabilirsiniz.