Kapat
Sepetiniz Boş
1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo

Oxydine 10MG Danabol Fiyat, Dianabol Tablet Satın Al

Dianabol'un hammaddesi Methandienone'dur (Methandienone). Testosteron ile aynı özelliklere sahip bir anabolik steroiddir. Kas kazanımı ve üst düzey atletizm sağlayan bir steroid türü olduğu için vücut geliştiriciler ve sporcular sıklıkla kullanırlar.

 

Danabol Nedir?

Size yüksek güç verir. Kas kütlesi artışında ciddi etkileri vardır. Diğer steroidlerle birlikte harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Örneğin boldenon, anavar. Danabol, hem anabolik hem de androjenik özelliklerinden dolayı kas gücünü en üst düzeye çıkarır, vücutta protein sentezini ve glikojeni geliştirir. Vücuttaki testosteron ve protein sentez düzeylerinin maksimum düzeye çıkarılmasında oldukça etkilidir, vücuttaki potasyum ve kalsiyum düzeylerini artırarak kas kasılmalarını ve insülin salgılanmasını sağlar.

 

Danabol'u nasıl kullanmalısınız?

Önerilen dozlarda kullanılması tavsiye edilir. Yeni başlayanlar için uygun doz günde 15 ila 40 mg arasındadır. 6 haftalık kullanımdan sonra ara verilmesi gerekir. Uzun süreli kullanımlarda karaciğer koruyucu kullanılması tavsiye edilir. Belirtilen süreden fazla kullanılırsa karaciğere zarar verebilir ve sivilce problemlerine yol açabilir. Dianabol'u deca ve trenbolone ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

Danabol Yan Etkileri

Yüksek dozlarda jinekomasti veya erkek meme büyümesine ve aşırı su tutulmasına neden olabilir. Danabol kullanırken proviron gibi koruyucu ilaçların kullanılması tavsiye edilir. Yüksek tansiyon ve düşük kolesterol, Danabol'un diğer yan etkileridir. Bu yan etkiler yüksek dozlarda ortaya çıkar. Günlük 30mg-50mg alınması tavsiye edilir. Dianabol methandrostenolone, östrojen yan etkileri ile bilinir. Anti-östrojen ilaç takviyeleri ile güvenle kullanabilirsiniz.

 

Dianabol Metandrostenolon Yarı Ömrü

Danabol (Methandienone) 5-6 saatlik kısa bir yarı ömre sahiptir. Bu nedenle günde iki kez kullanılması tavsiye edilir.
Dianabol Methandrostenolone ile hacim ve güç

Danabol (Methandienone), şişirme döngüsü için harikadır. Toplu bir döngüde kullanmak için en iyi steroidlerden biridir. İyi beslenme ve iyi bir antrenman ile 1 hafta içerisinde bile kas artışını hissedeceksiniz. Ayrıca kortizol gibi kas yeme hormonlarının yükselmesini önleyerek çok fazla kütle kazanmayı çok daha kolay hale getirir.