Kapat
Sepetiniz Boş
1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo

Oxydine Clenbuterol Fiyat, Clenbuterol Tablet Satın Al

Clenbuterol, hızlı kilo kaybı için en etkili steroidlerden biridir. Merkezi sinir sistemi üzerinde çalışır. Piramit sistemi ile düşük dozla başlayıp daha sonra doz artırılarak kullanılır. Clenbuterol, kilo vermenizi sağlayacak metabolik süreci sağlar. Genellikle tanım zamanında kullanılır.


Clenbuterol Ne Yapar?

Clenbuterol bir astım ilacı olarak üretildi. Daha sonra vücut geliştiriciler ve sporcular onu hızlı kilo vermek için kullandılar. Clenbuterol'ün en büyük özelliklerinden biri, kilo verirken kas kaybını en aza indirmesi ve kas kazanımına fayda sağlamasıdır. Aynı zamanda güç artışı sağlar. Birçok ünlü sporcu ve ünlü tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Clenbuterol Döngüsü

Vücudunuzun clenbuterol'e tolerans geliştirmesini önlemek için kısa bir clenbuterol döngüsü kullanmalısınız. Bu sayede ileride daha fazla yağ kaybedersiniz. 2 haftalık bir döngü, kardiyovasküler gerilimi azaltır. 2 haftalık bir clenbuterol döngüsünde, 20-40 mcg aralığında başlayıp maksimum 100-130 mcg'ye kadar artırabilirsiniz. Dozu her 2 günde bir artırın. Her clenbuterol döngüsünden sonra 2 hafta ara vermeniz önerilir. İkinci döngü, birinci döngünün maksimum dozu ile başlar. Kısacası birinci kürde son gün 100mcg alıyorsanız ikinci küre başladığınızda bu dozu almalısınız.

Clenbuterol Yan Etkileri

  • Çarpıntı
  • Endişe
  • Uykusuzluk hastalığı
  • Çarpıntı

Clenbuterol, sempatik sinir sistemini harekete geçirerek, kullanıcıların istirahat halindeki kalp atışlarının aşırı derecede yükselmesini sağlar.

Bu nedenle, clenbuterol, mevcut kalp sorunları veya yüksek tansiyonu olan herkes için özellikle tehlikeli bir ilaçtır.

Endişe

Anksiyete, bir kişiyi dövüş veya uçuş moduna geçirme eğilimi nedeniyle, clenbuterol almanın yaygın bir yan etkisidir. Merkezi sinir sisteminin aşırı uyarılması, kişinin günlük durumları tehdit olarak algılamasına ve ruh sağlığını olumsuz etkilemesine neden olabilir.

Uykusuzluk hastalığı

Aşırı aktif sinir sistemi nedeniyle hiperaktiviteye neden olan uykusuzluk, clenbuterol kullanıcıları arasında yaygındır.

Clenbuterol'ü nasıl kullanmalısınız?

İlk 2 gün 10 mg alın, daha sonra her gün 10 mg artırılarak 140 mg'a çıkarılabilir.