Kapat
Sepetiniz Boş
1000₺ ve üzeri Ücretsiz Kargo

Oxydine Sustanon 250MG 10ML Fiyat, Sustanon Ampul Satın Al

Sustanon, ciddi güç ve kas kazanımları sağlayan bir steroiddir. 4 farklı steroidin karışımından ortaya çıkan bir steroiddir. Kilo almak isteyen sporcular ve vücut geliştiriciler tarafından kullanılan en güçlü steroidlerden biridir.

Sustanon 250, aktif madde testosteronunun (250 mg/ml) 4 farklı formunu içeren derin kas içi enjeksiyon için berrak, açık sarı bir çözeltidir. Sustanone'un aktif bileşenleri vücutta testosterona dönüştürülür. Testosteron androjen olarak bilinen doğal bir erkek hormonudur. Testosteron, erkeklerde testislerde (solungaç bezlerinde) üretilen doğal bir erkek hormonudur ve erkek cinsiyet organlarının normal büyümesi, gelişmesi ve gelişmesi ve ikincil erkek cinsiyet özellikleri için gereklidir. Vücut kılları, kemik ve kas gelişimi için gereklidir ve kırmızı kan hücrelerinin üretimini uyarır. Erkeklerde de sesin kalınlaşmasını sağlar. Sustanon, testosteron eksikliği (erkek hipogonadizmi adı verilen bir durum) ile ilgili çeşitli sağlık problemlerinde yetişkin erkeklerde testosteronun yerini almak için kullanılır.

Sustanon Yan Etkileri

Tüm ilaçlar gibi SUSTANON'un içeriğinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler olabilir.
Genel olarak testosteron tedavisi ile bildirilen yan etkiler:
Kaşıntı
Akne (sivilce)
Mide bulantısı
Kolesterol düzeyinde değişiklik (lipid metabolizmasında değişiklik)
Depresyon (depresyon), sinirlilik, duygudurum bozukluğu
Kas ağrısı (miyalji)
Dokularda sıvı toplanması (ayak bilekleri ve ayaklarda şişme)
Yüksek tansiyon (hipertansiyon)
Kırmızı kan hücrelerinin sayısında artış (kanınızda oksijen taşıyan hücreler)
Cinsel istekte artış veya azalma

SUSTANON'un doğası gereği, yan etkiler tedavi durdurulduktan hemen sonra düzelmez. Genel olarak, enjekte edilebilir ilaçlar enjeksiyon bölgesinde lokal reaksiyona neden olabilir.

Sustanon 250'nin Faydaları

4 karışım şunlardır:

Testosteron Fenilpropionat
Testosteron İzokaproat
testosteron dekanoat
testosteron propiyonat

Sustanon Ne Yapar?

Hacim eklemek ve daha ağır kaldırmak için güçlerini artırmak isteyen vücut geliştiriciler için mükemmeldir. Daha uzun süre kaldırmaya yardımcı olmak için dayanıklılığı artırır. Vücuttaki kan dolaşımındaki artış, kaslara daha fazla besin verildiği anlamına gelir.

Dozaj

Sustanon'un ortalama tek dozu haftada 250 mg-700 mg'dır. Bu, steroidin 7-8 günlük yarı ömründen kaynaklanmaktadır. 800 mg - 1000 mg üzerindeki dozlar, daha iyi sonuçlar olmadan yan etkileri artırabileceğinden önerilmez. Zaten 4 farklı anabolik steroid türü ile yığıldığından, genellikle diğer steroidlerle yığılmaz.

Bununla birlikte, ileri düzey kullanıcılar, Trenbolone veya Stanozolol gibi diğer steroidlerle birlikte kullanmak isteyebilir.

Vücutta östrojen dalgalanmalarını önleyen Arimidex gibi aromataz inhibitörlerinin kullanılması önerilir.

Yüksek kaliteli enjeksiyon testosteron sustanon sipariş edin.